تبلیغات
بهترین داروی گیاهی - چگونه با دخالت های مادر شوهر برخورد کنیم؟

بهترین داروی گیاهی

 5487

اگر قبول دارید والدینی که در زندگی زناشویی فرزندشان دخالت می کنند هدفشان خوشبختی فرزندشان است این متن را بخوانید.

بعضی مواقع انسان ها قصد انجام کاری دارند ولی راه و روش آن را نمی دانند و یا فکر می کنند فرزندشان و یا همسر فرزندشان باید آن طور که آنها زندگی خود را شروع کردند ، شروع کنند.

این والدین عزیر توجه نمی کنند که خواسته های آنان با خواسته های فرزندشان یکی نیست . و یا این که روش حل مشکلات با 20 یا 30 سال پیش خیلی فرق کرده است . این والدین نمی خواهند قبول کنند که تجربیات گوهربارشان ممکن است به درد زندگی فرزندشان نخورد .

این گونه دخالت ها زمانی پر رنگتر می شود که خانه ی مشترکی با فرزند خود داشته باشند و با هم زندگی کنند.

نمی توان به این دسته از والدین به طور صریح گفت که ،در زندگی من دخالت نکن. عدم آگاهی عروس یا داماد با چگونگی برخورد با این گونه مسائل باعث تقابل عروس با مادر شوهر و یا داماد با مادر زن می شود.

این متن صرفا مربوط به چگونگی برخورد عروس با دخالت های مادر شوهر است .

عروس ها نباید به گونه ای رفتار کنند که مادر شوهر ها، شما را به چشم کسی نگاه کنند که زحمات 20 یا 30 ساله ی آن ها را صاحب شده است ؟

توجه داشته باشید هر چه کمتر به مادر شوهر بی احترامی کرده باشید این روش ها کارایی بهتری دارند و مادر شوهر سریعتر قبول می کند که رفتارش با شما اشتباه بوده است . اگر خدای نکرده بی احترامی کرده باشید کار شما خیلی سخت خواهد بود .

 5487برای رفع این گونه مشکلات چند پیشنهاد دارم:

1 – از یک بزرگتر که مادر شوهر شما آن را قبول داشته باشد خواهش کنید بدون این که اسمی از شما به میان بیاید با مادر شوهرتان صحبت کند . این فرد میانجی باید به گونه ای صحبت کند که مادر شوهر بویی نبرد که از طرف شما پا در عرصه گذاشته اند.

مثلا نقشه ای طرح کنید که میانجی گری این فرد کاملا طبیعی جلو کند.

برای مثال:

از قبل با این فرد هماهنگی کنید که به محض تماس شما به طور سرزده به محل زندگی شما بیاید . هر گاه مادر شوهر دخالتی در کار شما کرد و حرف های منطقی شما به جایی نرسید . با حالتی خیلی محترمانه به اتاق خصوصی خود بروید و به فرد مورد نظر اطلاع دهید . فرد میانجی وقتی که وارد خانه شد و پس از تشریفات معمول سراغ شما را بگیرد و شما هم با چشمانی سرخ و پف کرده که مشخص است گریه کرده اید به جمع وارد شوید و در برابر سوال فرد میانجی در مورد علت گریه کردن شما ، حرفی از چند دقیقه قبل نزنید . فرد میانجی به حالت شوخی به مادر شوهر بگوید نکند تو اذیتش می کنی؟ و شما به بهانه ی پذیرایی کردن محل را ترک کنید و ماجرا را به دست میانجی بسپارید . فرد میانجی می تواند این گونه شروع کند که، شنیده ام با عروستان مشکل دارید و ...

2 – تا کار به جاهای باریک کشیده نشده سعی کنید حرفی از اختلافتان، با شوهرتان در میان نگذارید . این کار شما تاثیر خوبی روی مادر شوهر دارد . وقتی که ببیند از او ، پیش پسرش شکایتی نمی کنید راحت تر استدلال های شما را می پذیرد .

3 – خیلی محترمانه سعی کنید به او بفهمانید که دوست داشتن های من با دوست داشتن های شما فرق می کند .

4 – اگر در مقابل بد اخلاقی های احتمالی او ، آرامش خود را حفظ کنید و بعد از مدت کوتاهی محبتی به او بکنید ، به احتمال قوی با زبان و یا با رفتار از شما عذرخواهی خواهد کرد. هر چه بداخلاقی او بدتر باشد ، محبت شما باید بزرگتر باشد .

5 – در مرتب کردن خانه کمکش کنید و عمدا وسایلی را جابجا کنید اگر او اعتراض کرد شما بگویید به نظر من اگر جای مثلا این گلدان این جایی باشد که من گذاشته ام بهتر و قشنگ تر است . این یکی از روش هایی است که شما می توانید به مادر شوهر بفهمانید که سلیقه ها با هم فرق دارند.

6 – هرگز جای دیگر حرفی از اختلافتان به میان نیاورید حتی به مادر خود هم نگویید . اگر چیزی از روابط شما با مادر شوهرتان پرسیدند به غیر از خوبی ها و محبت ها چیز دیگری نگویید . حتی بگویید که من او را خیلی دوست دارم . این ذکر خیر شما بی شک به گوش مادرشوهرتان خواهد رسید.

7 – در مقابل مادر خودتان این قدر از مادر شوهرتان تعریف کنید که مادرتان گوشی تلفن را بردارد و از مادرشوهرتان تشکر کند و یا این که به نزدش برود و حضوری از محبت هایی که در حق شما کرده تشکر کند . با این کارتان اشک مادرشوهرتان را در می آورید.

8 – در جمع تا می توانید سعی کنید دور و بر او باشید و رفع نیازهای او ، اولویت اول شما باشد . مطمئن باشید افرادی پیدا خواهند شد که به مادرشوهرتان بگویند ، خوش به حالتان که چنین عروسی نصیبتان شده است .

9 – اگر قصد مسافرت و یا رفتن به تفریح داشتید خودتان پیشنهاد همراه شدن او را بدهید . نگذارید شوهرتان این تقاضا را بکند.

10 – اگر غذا خوردنتان جداست وقتی که غذای بخصوصی تهیه می کنید بشقابی هم برای او ببرید . و یا از میوه هایی که شوهرتان خریده مقداری هم به او بدهید.

11 – وقتی خانه نیست اگر کار عقب مانده ای دارد برایش انجام دهید . وقتی که به خانه برگردد و کار انجام نشده ی خود را انجام شده ببیند . تاثیر زیادی در بهبود چهره ی شما نزد او خواهد داشت .

این جمله را فراموش نکنید که ، از محبت خارها گل می شوند

درمورد بهترین روش برای لاغری بیشتر بدانید

طلسم شرف الشمس ( باطل جادو وطلسم وسحر )

مقالات تخصصی و شگفتی ها و دانستنیها

مهره مار برای جذابیت

 5487

نظرات() 
چهارشنبه 20 آبان 1394 12:29 ق.ظ
چرا باید احترام بزاریم؟؟؟؟؟؟؟
تقصیر خودمونه وقتی به کسی که بد میکنه احترام بزاریم خب معلومه که پررو تر میشن. من هم اوایل خودمو به خریت زدم اما خدا بهم این فهمو داد که چرا باید خر باشم؟؟؟
دختری به دسته گلی من چرا هم دهن و هم زبون آنسانهای حیوان صفت بشه؟
روابطتون رو باهاشون کم کنید تا بفهمند
چهارشنبه 20 آبان 1394 12:27 ق.ظ
احترام نزارید. آخه این معقوله که یه نفر بدی کنه و کسی بهش احترام بزاره.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
negin
جمعه 10 مهر 1394 12:23 ق.ظ
سلام
من ی ساله ک دارم با مادر شوهرمم زندگی میکنم فقط میگم نباید پیش مادرشوهر زندگی کرد الان اسبابامونو جمع کردیم داریم میریم از اینجا و خیلی خوشحالم دیگه داشتم افسردگی میگرفتم ن مادر پرم جرات داشتن بیان خونم ن هیچ کدوم از فامیلام خواهرو برادرم ک میومدن خونمون کفشاشونو پرت میکرد تو کوچه ک چرا میان خونه پسرم میخورن درحالی ک خانواده من فقط برا عیدی اوردن خونم میومدن خیلی خسیسن تو زمستون جرات نمیکردم بخاریو زیاد کنمو تو تابستون اگه کولرو روشن میکردم پدرشوهرم میومد تو راهرو میگفت پس فردا باید۲۰۰هزارپول برق بدیم ی سری قبض تلفونمون ۲۰ هزار شد دوتایی اومدن در خونم ک چرا انقد پول تلفن اومده خدارو شکر شوهرم طرف منه و خیلی دوسم داره خلاصه ک دلم خیلی پره و از اینجا ک برم دیگه محل سگم نمیزارم بشون فقط سپردمشون بخدا ک بهترین لحظه های زندگیمو تلخ کردن
sevda
سه شنبه 31 شهریور 1394 12:12 ق.ظ
خدا لعنتش کنه با صد ارزو به عشقم رسیدم زمدگیمو

تلخ کرده تلخ تلخ خدا فلجش کنه اینشالله خیرنبینه خدایا خودت زندگیمو حفظ کن من شوهرمو دوست دارم
رویا
دوشنبه 23 شهریور 1394 06:07 ب.ظ
خدا از مادر شوهر و خواهرشوهر من نگذره هر چی می کشم از دست این دو تاست من و شوهرم با هم خوبی. این دو تا نمی ذارن من که هر وقت تیکه می ندازن جوابشون و میدم اینا توقع دارن من نوکرشون باشم نه عروسشون منم چون پرو هستن کار نمی کنم بیشتر حرص بخورن تا بمیرم
سارا
یکشنبه 22 شهریور 1394 05:30 ق.ظ
سلام من یه مادرشوهر دارم فوق العاده بد دهن و روان پریش 24 ساعت با پدر شوهرم جرش هست 5 سال جیگرم خون کرده اوایل هر چی بهم تیکه مینداخت هیچی نمیگفتم به رو خودم نمیاوردم هی هرروز بد تر میکرد تا یه روز باهاش جرم شد و هر چی تو دلم بود بهش گفتم انقد اون روز خوشحال بودم که نگو نپرس بعدش دو ماه قهر بودیم تا عید که آشتی کردیم بعدش دیگه به هم حرفی نمیزد البته الانم توقع داره من مثل کلفت واسش کار کنم ولی من محلش نمیزارم اینو از من نصیحت سعی کنید مودبانه جوابش بدید و توقع شونم بالا نبرید من که واسه مادرشوهر م هر کاری کنم ازم طلب کار ایشالا خدا زودتر از رو زمین ورش داره البته خیلیم مریض میشه
سوگلی
دوشنبه 9 شهریور 1394 08:53 ق.ظ
باز خوش بحال شماها من 6 تا خواهر شوهر دارم همشونم خاله زنك در عرض 2 دقیقه یك كلاغ چهل كلاغ میشه باورتون میشه ؟؟؟
مادر شوهرم پیش من می شینه حرف می زنه بعد حرفای خودشو از جانب من می زنه
من با نظر ناناز كاملاً موافقم
چهارشنبه 4 شهریور 1394 03:28 ب.ظ
اصلا چه کاریه که بخوای با مادر شوهر صمیمی بشی مگه
چهارشنبه 4 شهریور 1394 03:21 ب.ظ
خانومای گل عروس خانوما هرچی ناناز خانوم میگه رو انجام بدین خیلی جواب میده یه ارامشی به ادم میده که نگو ونپرس دوری ودوستی بهترین راه حله در ضمن از مادر شوهرتون پیش شوهرتون نگین جواب بدیاشو متقابلا به خودش گوشزد کنین ولی پسرش نفهمه تا پیش شوهرتون مظلوم واقع بشین اصلا نه بدیاشو به شوهرتون بگین نه خوبیاشو انگار که شما اصلا به مادر روان پیش شوهرتون فکر نمیکنین به فکر سلامتی جسم وروح وروان و بچه تون باشین که در اینده مثل بعضیا عقده ای نشین
جمعه 16 مرداد 1394 02:52 ب.ظ
به نظر من باید سرشو با پنبه برید ، چون اگر باهاشون مستقیم برخورد کنی پیش شوهر مظلوم جلوه میکنن.باید در ظاهر باهاشون خوب باشی ولی هر کاری رو قبول داری انجام بدی. اصلا هم به حرفشون گوش ندی تا بسوزن.
جمعه 16 مرداد 1394 02:51 ب.ظ
به نظر من باید سرشو با پنبه برید ، چون اگر باهاشون مستقیم برخورد کنی پیش شوهر مظلوم جلوه میکنن.باید در ظاهر باهاشون خوب باشی ولی هر کاری رو قبول داری انجام بدی. اصلا هم به حرفشون گوش ندی تا بسوزن.
Niki
دوشنبه 5 مرداد 1394 06:29 ب.ظ
خدا لعنتش کنه ...نمیدونم چیکار کنم تو خانواده ای تربیت شدم که نمیتونم کارهای چیپی که اون میکنه انجام بدم هزار تا تیکه و متللک توقع زیاد اما نمیتونم جواب بدم فقط گوش میکنم و حرص میخورم خسته شدم ازش چیکار باید بکنم؟
Niki
دوشنبه 5 مرداد 1394 06:28 ب.ظ
خدا لعنتش کنه ...نمیدونم چیکار کنم تو خانواده ای تربیت شدم که نمیتونم کارهای چیپی که اون میکنه انجام بدم هزار تا تیکه و متللک توقع زیاد اما نمیتونم جواب بدم فقط گوش میکنم و حرص میخورم خسته شدم ازش چیکار باید بکنم؟
آرزوی تنها
سه شنبه 30 تیر 1394 01:23 ب.ظ
سلام ناناز جان
ولی من تنهام و اونا یه فامیل بزرگ پررو . و من نمی تونم جلوی اونا قوی باشم . حتی بد منو پبش همکارام گفتن و پدر و مادر رو هم فحش دادن . ولی من تا بحال حتی یک بار نه ازشون پیش کس دیگه ای بد گفتم نه این که بهشون جواب دادم چون دیگه ضعیف و با خته هستم و دیگه خسته شدم....
ناناز
چهارشنبه 20 خرداد 1394 03:35 ب.ظ
هیچ وقت نذارین تو زندگیتون کسی بهتون زور بگه چرا الکی خودتونو مریض و عصبی کنین که دشمناتون به هدفشون برسن. اینقدر خودتون رو قوی و با اعتماد به نفس نشون بدین که همه فکر کنن چه خبره. جلو دشمنتون بهترین لباسا و تیپارو بزنین یعنی هرکاری دلتون میخواد بکنین وقتی هم داره تیکه میندازه یا حرف میزنه الکی پا شین برین یه طرفی خودتونو سرگرم کنین مثلا حواستون نبوده نشینین که هرچی خواست بگه حداقل اینطوری بسوزونینش. تا میتونین ازش جلو شوهرتون بد بگین و الکی گریه کنین و شوهرتون رو به هر روشی شده بکنین طرف خودتون به هر روشی. شما دیکتاتور و با سیاست باشین هفته ای یبار بهش زنگ بزنین و زودی هم قطعش کنین به بهونه غذام سوخت یا در میزنن در دم خونه یا هر چیزی. خلاصه رابه ی کمتر آرامش بیشتر... بد میگم بزنین تو دهنم؟
ناناز
چهارشنبه 20 خرداد 1394 03:25 ب.ظ
به نظر من هیچ وقت با کسی بیشتر از جنبه اش شوخی نکن چون حرمتها شکسته میشه و هیچوقت هم به کسی بیشتر از جنبه اش خوبی نکن چون تبدیل به وظیفه میشه که اگر روزی تغییری در محبتت بوجود بیاد بزرگترین دشمنت میشه. منم اوایل خیلی باهاش خوب تا میکردم خیلی بهش رو داده بودم و تو خونش واسه اینکه خودمو لوس کنم هرکاری میکردم اما اون میخواست منو تو دستش بگیره و زندگیمو اداره کنه خداروشکر زود متوجه شدمو سعی کردم کمتر دور و برش بپرم و رابطه م رو کمتر کنم زنگ زدنامو کمتر کنم هر دفعه دستی تو روش با شوهرم دم گوشی حرف میزدم و میخندیدم که مثلا ما خیلی صمیمی هستیم یا همش سرم تو گوشی بود و تو جعمها هم سعی میکردم نزدیکش نشینمو میرفتم کنار کس دیگه ای و بگو بخند میکردم خودمو اجتماعی نشون میدادم و میفهموندم که من اینقدر وقتم پره که اصلا به شماها فک نمیکنم و برام بی ارزشین کمتر خونش میرفتم و بیشتر با آبجیمو مامانم یا دوستام بیرون میرفتم. الان طوری شده که اون خودشو خوب نشون میده و میخواد بهم نزدیک شه اما من محلش نمیدم هاهاهاها حسابی کیف میکنم . تو رو خدا یه خرده بی عرضه گی رو کنار بذارین و شما بدجنس بشین تا اون. بدرک که همه جا بگه عروسم بده و از این شعر و ورا . بد فرضت کنن بهتر از اینه که خر فرضت کنن. یا علی
شنبه 19 اردیبهشت 1394 04:34 ب.ظ
سلام عزیزان منم خیلی به مادر شوهرم خدمت کردم ولی اون بی عاطفه هستش،،اازش متنفرم
آرزوی تنها
شنبه 22 فروردین 1394 09:17 ب.ظ
در این شب های زیبای بهاری از خدا می خواهم كه همه ی انسان ها را به راه راست هدایت كند ولی بعضی از انسان ها به گونه ای هستند كه به نظرم از آن ها باید قطع امید كرد بعضی از وقت ها فكر می كنم كه حتی برای آن دنیا هم در محضر خداوند یك زرنگ بازی چیزی دارند كه ارائه دهند و نمی دانم و همیشه منتظر معجزه ای از طرف خدا برای این انسان های زرنگ و باسیاست هستم...........
خدایا با همه پستی و بلندی های این دنیا زندگی و بچه های معصوم را دوست دارم و می دانم كه هر بچه ای كه بدنیا می آید با این پیام متولد می شود كه خدا هنوز از انسان ناامید نیست
امیدوارم خدای بزرگ به همه شما دوستانم صبر عنایت فرماید......
آرزوی تنها
شنبه 22 فروردین 1394 04:06 ب.ظ
باسلام
من را یک خسته روانی در نظر بگیرید که کل جهان بینی و ایدئولوژی شو یک نفر زیر سوال برده دیگه بریدم چقدر احترام در مقابلش بدی رفتار چقدر محبت در عوضش مسخره کردن چقدر خوبی در عوض تیکه انداختن چقدر ... خسته شدم یه مدت قرص اعصاب خوردم و افسردگی دوتا بچه دارم و ناامیدم با کل فامیلش ما رو دشمن کرد و خدا داند آنچه را که از قلب ها می گذرد............
سه شنبه 4 فروردین 1394 11:53 ب.ظ
مثل یه غریبه با مادر شوهر برخورد کنید محترم ورسمی چون لیاقت نداره اینو کسی به شما میگه که هم تحصیل کرده هست وهم مهربون اما قدر نمیدونن،پیش شوهرتون شکایتشو نکنید از چشمش میوفتین کم گو پر گو رو میترکونه باهاش حرف نزنید دلش سیاه بشه همیشه مرتب وبا کلاس باشید بودنه در حد شما نیست با همسرتون گرم بگیری وبگو بخند داشته باشید
الهام
یکشنبه 2 فروردین 1394 11:39 ب.ظ
بچه ها کمکم کنید
من پدر شوهر ندارم و عقدم
مادر شوهرم روی سنگ پارو سفید کرده
همش پا میشه واسه شام و ناهار میاد خونه مامانم میره خونه فامیلامون شهرای دیگه من و شوهرم همیشه یه دم داریم ک هرجا میریم باید دنبالمون باشه و شوهرمم ب شدت وابسته ی مامانشه و من نمیتونم هیچی بگم بخدا خسته شدم همش غرای مامانم تو سرمه خب حق داره بنده خدا یکی بگه من چیکااار کنم که این حالیش بشه کاراش زشته؟؟؟:'( :'(
سوگند
شنبه 23 اسفند 1393 01:15 ق.ظ
منم با نظرات دوستان موافقم من 15 سالم بود که ازدواج کردم الا ن 11سال از ازدواجم میگذره با تجربه ای که به دست اوردم میگم تنها راه حل دوری و دوستیه محبت بیجا فقط ادما رو متوقع تر و ناسپاس تر میکنه،کسی که ادعای بزرگتری میکنه نباید راحت دل دیگران رو بشکنه به فرموده ی حضرت علی زخم زبان از زخم شمشیر بدتره امید وارم مادر شوهرم لال از دنیا بره و نتونه شهادتین بگه چون بهترین روزای زندگیمو داغون کرده ،
سه شنبه 12 اسفند 1393 04:49 ب.ظ
:'( :'( :'( برو بابا من دلم خونه
فاطی
یکشنبه 26 بهمن 1393 01:04 ب.ظ
حرفاتون خنده داره
من 3سال نامزدیم ودقیقایابیشترازاینکاراروکردم ولی اون وپرروترکرد.بااینکه همسرمم مادرس ومیشناسه امابه اونم زورمیگه.البته الان دیگه فقط تیکه میندازهحتی دخترخودشم اذیت میکنه.
الهام
شنبه 11 بهمن 1393 03:41 ب.ظ
این چیزهایی که نوشتید همش مادرشوهر رو پررو میکنه و خودخواه و فکر میکنه که هر ماری که ما میکنیم وظیفه است . من الان ۸سال ازدواج کردم همه احترامات هم براش گذاشتم وای اون پرروتر شده . و انتظاراتشم از من بیشتر . فقط از خدا خواستم خودشجواب این کارهاشو بده . وحلالش نمیکنم و هم واگذارش کردم بخداو امام حسین. خیر نبینه به حق پنج تن . و امیدوارم تاجوان هستم به چشم ببینم که خدا جواب کاراشو داره میده .
رنج دیده
چهارشنبه 8 بهمن 1393 02:42 ب.ظ
الان۴ ماهه عقد کردم ایشالا خیر نبینه مادرشوهرم ک انقد. حسوده!!!از چشمم دوران عقدمو دراورد
همش دخالت میکنه!!!!
یکتا
یکشنبه 14 دی 1393 11:24 ق.ظ
سلام. به نظره من مادر شوهر پرو و فضولو باید فرستاد خونه همون دامادی که مرتب ازش طرفداری میکنه تا دامادشو دخترش ازش نگهداری کنن ببینم تا کی دهن داماده باز میشه ایا میتونه مثله منه عروس 7 سال دووم بیاره
یکتا
یکشنبه 14 دی 1393 11:24 ق.ظ
سلام. به نظره من مادر شوهر پرو و فضولو باید فرستاد خونه همون دامادی که مرتب ازش طرفداری میکنه تا دامادشو دخترش ازش نگهداری کنن ببینم تا کی دهن داماده باز میشه ایا میتونه مثله منه عروس 7 سال دووم بیاره
هانیه
پنجشنبه 29 آبان 1393 11:07 ب.ظ
سلام ...راه کاری که نوشتید برای مادر شوهر من بی تاثیر
تمام این کارا رو شاید بیشتر کردم نشد که نشد تازه به شوهرم میگه زن پیدا میشه مادر پیدا نمیشه جاری وبرادر شوهرم رو داره طلاقی می کنه خدا به داد من برسه خدا به سر دختراش بیاره خسته شدم سپردمش به خدا ما در شوهرای
محترم به یاد بیارید که شما هم یک روز عروس بودید

هلیا
دوشنبه 31 شهریور 1393 12:48 ق.ظ
من تا چندوقت پیش همه اینکارارو میکردم اما وقتی دیدم درست نمیشه شدم مثل خودشون .چندوقت پیش زنگ زدبه شوهرمیگه نهار بیا اینجا اما زنتو نیار باهمین حرفشم شوهرم شناختش
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30